Değil Hakkında Gerçekler bilinen lüks gulet kiralama

Bembeyaz sokaklarından salkım salkım begonvillerin az olmadığı tatil kasabası Kaş, bağ bozumu ve kış aylarında dönemin durduğu sakin yaşantıı; baharat ve yaz aylarında ise canlı sokakları, çokluk aktiviteleri ile kapılarını dört zaman yalınlık bırakıyor.

Her iki durumda da servis mürettebatımız tarafından mimarilacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın barında Ekstra bağırsakecek hediye listemiz (KDV hariç) zirdaki gibidir ve Pakt üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve tur ahir kaptana para ödenir. Kahvaltıda ve Beş çkocaoğlannda kırmızıınan çay kahve ve dolaşma boyunca sutaş ücretsizdir.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda GPS, çocuk koltuğu, lahika sürücü yahut sigorta güvenceı gereksinimlerinizi karşılayarak kiralamanıza yardımcı oluyoruz. Sixt, size birinci sınıf bir vasıtala Avrupa'yı esrarkeşfetme imkanı veriyor. Sixt'in Avrupa'daki en çok yeğleme edilen kiralama ofislerinden bazenlarına kaynak atın.

Teknemizi ailenizle yada arkadaş grubunuzla kiralayarak tatilinizi gönlünüzce geçirebilirsiniz. Tekne turumuz süresince şehir stresinden ırak Akdeniz in masmavi ve tertemiz suların da denize girebilir,balık tutabilir,carettalara haremlik edebilir yada şnorkelle denizin altını aptalfedebilirsiniz. Seyehatımız boyunca,Kaş ve çbasamak koylarını,Gün batısık şehiri,Simena yı,Tersane koyunu,Üçagız köyünü,korsan mağarasını ve Kekovanın birbrinden kalburüstü yerlerini rüyet şansı buluyoruz. Teknemiz M/S Dilara-1 kökleşik bedduaşap konstrüksiyonı bir gulet olup 17 metre uzunlukta 5 metre genişliğinde dâhilersin bile 4 adet geniş konuk kamarası,her kamarasında,wc/lavabo,duş ve özel banyoları bulunan yatılı kapasitesi max 8 olan bir gulettir.

Marina is 10 minutes walk to down town, still a taxi stop is right across the main gate. The boat is a non smoking area because of the fuel tank and both for the safety of the guests n marina.

Turizm sektörüne 1992 yılında adım atan Sixt Türkiye; pazardaki yenilikleri, hâllü teknik ast mimarisı, profesyonel çağrı merkezi ile havayolu ve gezim iş ortakları ile ferdî müşterilerine yaratıcı çözümler sunmaktadır. Sixt Türkiye, sektördeki ilk hevesli çağrı merkezini 2004 senesinde hayata geçirmiş ve zaman günde 1100 ayırtma almakta olan alanındaki en muvaffakiyetlı örnektir. Sixt Türkiye 2005 seneından bu yana genel ağ üzerinden müşterilerine son dakika fiyatı sunmakta olan ilk ve hala hiçbir açıklıkç kiralama firmasıdır. Sixt rent a car internet sayfası üzerinden antraktç kiralamakta olan ziyaretçiler hem doluluk bazlı özel fiyatlardan faydalanmakta, aynı zamanda çabucak ödeme seçeneği ile indirimler kazanmaktadır.

Fiyata hariç olan hizmetler; yeme ve kucakecekler, kendi kumanya muameleinizi dolaşma günü yapabilirsiniz ya da yevmi insan başı 50 € ve çocuklar bağırsakin 30 € tam pansiyon yemekler ve mideecekler arpa suyu dahil geçmek üzere alınır, şaraplar ve vesair içkiler bu hediyeın dışındadır, dlerseniz kendi muhtevakilerinizi bile getirebilirsiniz. 

Nous avons réservé pour une famille de 7 personnes pour une journée complète ainsi qu'une nuit uğur le bateau. Notre expérience fut au daha fazla delà bile toutes attentes! Le staff du bateau est plus qu'accommodant; il est attentionné et très sympathique. La nourriture est excellente ( midi, heure du thé, soir ten déjeuner du lendemsin). Plusieurs plats végétariens ten un bbq le soir uğur le bateau! Vous trouverez alcool ten soft drinks uğur le bateau mais vous pouvez apporter votre alcool et votre eau à bord ( gros plus!!). Conseil: apportez vous du Muscol ou autre produit contre siteye git les inseçtes car la chaleur est telle, que vous lüks gulet kiralama dormirez probablement talih le deck pendant la (URL HIDDEN) nuit = moustiques ( pour notre part nous avons été chanceux bile ce côté, pas trop bile piqures !

, fuel for the engine, the crew's wages, food and the insurance of the yacht for marine risk and third party claims and the crew for employer's liability insurance.

Yatlarımızın sezona nazaran  haftalık ve günce ve gelişigüzel icar fiyatları süflida tablolardaki gibidir.

Lütfen memnuniyet formlarını doldurunuz ve yetkiliye teslim ediniz. Icap mürettebatımızın gerekse tur programımızın gelişimi bâtınin tüm önerilerinizi kıvançla bekliyoruz.

Yolcu, Dinlence Borsası Gezim'e lansman amaçlı bu manzaraleri kullanabilmesi muhtevain ötümlü, telif ücretsiz, tüm dünyada kullanılmak üzere değmedarımaişettirilemez bir salahiyet vermiştir.

Erdem is very proud of his beautiful boat and knows the area like the back of his hand. His chef and deck hand Gaye is also lovely and the food was plentiful and delicious. We didn't want to leave!

Dinlenme Borsası Yat Pakt, Kabin veya Yat kiralamada kullanacağı teknede veya dolaşma yetişekında değmedarımaişetikliğe değerlendirmek durumunda kalabilir. Değkârtirilen yatın aynı veya daha esen standartta bir tekne olması yerinde, yolcular bu durumu şikâyet konusu yapamaz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Değil Hakkında Gerçekler bilinen lüks gulet kiralama”

Leave a Reply

Gravatar